Jak to funguje?

Po užití mnoha sportovních nápojů Vám “vyletí” nahoru krevní cukr a následně prudce poklesne.

To se stane, protože tyto nápoje obsahují jednoduché cukry (sacharózu anebo fruktózu) anebo maltodextrin, protože jejich účinek pomine velice rychle a Vy jste nuceni opakovaně doplňovat energii. Tento způsob vytváří nezdravý cyklus velkých výkyvů krevního cukru ve Vašem těle.

Obrázek níže znázorňuje výkyv krevního cukru po požití běžného energetického nápoje obsahujícího maltodextrin:

 sports drink

Podobné produkty rovněž zvyšují krevní inzulin, takže zásadně omezují Vaše tělo ve spalování tělesného tuku. Sportovci, kteří se spoléhají na uvedené sacharidové doplňky často neuspějí a nerozvinou svůj skutečný potenciál a/anebo mívají zdravotní potíže jako např. obezitu, cukrovku a pod..

 

V ČEM JE TEDY ROZDÍL?

Hlavní složkou produktů Generation UCAN je SuperStarch – přírodní zdroj, který Vaše tělo zásobuje trvající energií bez zásadních výkyvů hladiny krevního cukru.

SuperStarch je komplexní sacharid, který se pomalu štěpí, čehož výsledkem je déletrvající zásoba energie. Takže vítejte v novém světě bez extrémních výkyvů hladiny krevního cukru... bez opakovaného doplňování energie... bez cukru jako takového (Váš zubař Vás pochválí)... ve světě lepších výkonů, kde jako palivo pro Vaše tělo bude využitý Váš tělesný tuk.
Generation UCAN Vám pomůže udělat a dosáhnout víc za podstatně méně, takže v tomto případě skutečně platí, že méně je více.

 

SuperStarch vs. Maltodextrin

 

http://generationucan.com/images/g-2.png

 

Ptáte se: “ Co v tom pro mně je?”

Generation UCAN obsahující SuperStarch stabilizuje krevní cukr a minimalizuje inzulinovou odezvu, čehož následkem je několik zásadních výhod:

  • Optimalizuje výkon rovnoměrným a trvajícím zásobováním energie bez výkyvů hladiny krevního cukru, které způsobují např. produkty na báze cukru anebo maltodextrinu

  • Zvyšuje spalování tělesného tuku, čímž zlepšuje kompozici Vašeho těla, protože Váš tělesný tuk je využíván jako zdroj energie nejen během fyzické zátěže, ale i během následné regenerace.

  • Urychluje regeneraci - jelikož Vaše tělo využívá protein k regeneraci svalů a ne jako zdroj energie, hladina Vašeho krevního cukru je vyrovnaná.

  • Nezpůsobuje zažívací potíže – SuperStarch je velká molekula, která projde žaludkem rychle a následně je ve střevech pomalu zpracována.

 

Produkty Generation UCAN můžete užít:

  • před a / anebo po tréninku / závodech

  • jako každodenní zdroj energie a vyrovnanou hladinu krevního cukru

  • jako náhradu jídla anebo zdravou svačinku